وبسایت تخصصی دارویی و پزشکی

افزایش طول آلت تناسلی |تبلیغات یا واقعیت ؟

0

به تازگی با تبلیغات عجیب و غریبی در رابطه با افزایش طول آلت تناسلی در تلویزیون ها ٬ شبکه های ماهواره ای و وب سایت های مختلف روبرو شدید و براتون این سوال پیش اومده که آیا این تبلیغات واقعا کار آمده یا فقط یک سری جملات تبلیغاتی برای تیغ زدن مردم بیچاره هستن ؟!

برای یافتن جواب این سوال تا پایان این مقاله مارو همراهی کنید .

 

تمام دارو ها و دستگاه های عجیب و غریبی که تا کنون ساخته شده ٬ هیچ کدام اثر موثر و راه قطعی رو برای شما ندارند و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند تا اینکه شما رو درمان کنن .

اندازه استاندارد آلت تناسلی

اول از همه ببینیم که اندازه ایده آل و استاندارد برای یک آلت تناسلی چه مقداره

تحقیقات نشون داده که بیش از ۹۰ درصد کسانی که فکر میکنن سایز آلت تناسلی شون کوتاه هست اشتباه فکر میکنن و در واقع دارای سایز نرمال و خوبی هستن .

اندازه معمول آلت جنسی در حال نعوظ معمولا بین 5 تا 6 اینچ در درازا و بین 4 تا 5 اینچ در محیط می باشد. در زمینه آلت جنسی شل مقادیر متفاوت زیادی وجود دارد.

اگر آلت تناسلی افراد کوتاه تر از حالت نرمال باشد و در حالت نعوض کمتر از ۳ اینچ باشد به بیماری به نام میکرو پنیس مبتلا هستن که البته گاهی اوقات جراحی پروستات نیز عامل همچین بیماری هست .

معمولا اندازه گیری های ما خیلی درست و استاندارد نیست و این اندازه گیری توسط متخصص اولوژیست قابل انجامه .

یکی از بهترین راه های افزایش آلت تناسلی در افراد چاق و دارای اضافه وزن ٬ کاهش وزن آنهاست .

کاهش وزن ادامه آلت را که در چربی شکم فرو رفته است، نمایان می کند و با اینکه درواقع آلت شما بلندتر نمی شود، اما خودش را بلندتر نشان می دهد. همچنین اصلاح موهای ناحیه تناسلی هم به بزرگتر دیده شدن آن کمک می کند.

راه دیگر افزایش آلت تناسلی جراحی است که میتوان از لیپوساکشن استفاده کرد که این عمل موجب میشود چربی های اضافه اطراف آلت تناسلی تخلیه شود ولی قطعی نیست و با پرخوری و افزایش وزن به حالت قبل باز میگردد .

افزایش آلت تناسلی با جراحی :

این عمل کمی خطرناک است و خطراتی از جمله عمکرد نامناسب دستگاه تناسلی عفونت ٬ زخم و یا از بین بردن حس دستگاه تناسلی را نیز به دنبال دارد و ۲ حالت دارد

در حالت اول آلت تناسلی حداکثر ۱ سانتیمتر بلندتر میشود

حالت دوم که با استفاده از چربی یا سیلیکون عرض آلت تناسلی را افزایش میدهند

دستگاه های بزرگ کننده آلت تناسلی عبارت اند از :

دستگاه وکیوم

دستگاه اکستندر

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*