وبسایت تخصصی دارویی و پزشکی

تاثیرات شگفت انگیز رابطه جنسی

0

 

 

رابطه جنسی نه باعث ایجاد لذت درشما میشود،بلکه آن میتواند بسیار برای شما مفید باشد. در این مقاله به چند تاثیر شگفت انگیز رابطه جنسی برای انسان اشاره میکنیم که توسط دکتر یون فولبریت Yvonne K.Fulbright نوشته شده است.

– سیستم ایمنی بدن شما را شاداب نگه میدارد : افرادی که نزدیکی جنسی منظمی دارند ، سیستم ایمنی بدنی قوی تر در برابر میکروب ها ، ویروس ها و سایر عوامل بیماری زا دارند.به گفته محققان ، برای داشتن سیستم بدنی ایمن ، حداقل هفته ای 2 بار با همسر خود مقاربه انجام دهید.البته در کنار آن باید مواردی مانند ، خوراک درست ، خواب کافی ، فعالیت بدنی و استفاده از کاندوم در مقاربه را نیز رعایت کنید.
– کنترل مثانه زنان را بهبود میبخشد : کف لگن قوی بسیاری از بی اختیاری ها را مداوا میکند.یک نزدیکی جنسی خوب مانند یک تمرین بسیار خوب کف لگن است و وقتی که شما به اوج لذت جنسی (ارگاسم) میرسید ، آن میتواند باعث انقباض در عضلات شما شده که به منزله همان تمرین ، شما را تقویت میکند.
– فشار خون شما را پایین می آورد : تحقیقات نشان میدهد بین نزدیکی و فشار خون پایین یک رابطه ای برقرار است.بسیاری از مطالعات است که نشان میدهد ، رابطه جنسی (البته به جز استمناء) باعث کاهش فشار خون میشود.
– به همانند ورزش لحاظ میشود : نزدیکی جنسی یک نوع ورزش بسیار مهم است.البته آن جایگزین تریدمیل نمیشود اما در جای خود ورزشی بسیار مهم است.در نزدیکی جنسی بدن هر دقیقه 5 کالری میسوزاند.
– احتمال حمله قلبی را کاهش میدهد : یک نزدیکی جنسی عملی بسیار مفید برای قلب شما است.علاوه بر این یک راه عالی برای افزایش ضربان قلب شما است.نزدیکی جنسی به حفظ تعادل استروژن و تستوسترون کمک شایانی میکند.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*