وبسایت تخصصی دارویی و پزشکی

دردها را با پاشویه‌های سنتی درمان کنید

0

 

 پاشویه سنتی

بر طبق تاییدات و تحقیقات فعالان دانشنامه پزشکی پیشنهاد میکنیم حتما پاشویه را برای یک بار هم که شده امتحان کنید, تا از تاثیر آن بر دردهای بدن مطلع شوید, در ادامه توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

پاشویه روشی مرسوم در قدیم بوده است که از آن برای درمان سرماخوردگی و پایین آوردن تب بسیار استفاده می‌کردند اما امروزه در طب پزشکی نوین از آن برای درمان بسیاری از بیماری‌های دیگر نیز کمک گرفته‌اند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند مخلوط آب گرم با نمک و یا “عصاره اکالیپتوس” و نعنا و آویشن و لیمو ترش می‌تواند برای سلامتی بدن بسیار مفید باشد و علاوه بر ایجاد آرامش، تسکین دهنده دردهای جسمانی نیز باشد.

اگر دچار شکستگی در هر نقطه‌ای از اعضای بدنتان شده‌اید با پاشویه به روش طب سنتی و ماساژ پاهایتان با آب گرم و اکالیپتوس می‌توانید جریان انرژی را در بدنتان زیاد کنید و خون بیشتری در بدنتان به گردش در بیاورید.

اکالیپتوس باعث می‌شود که ترشحات بدن روان شده و راحت‌تر دفع شود برای همین درمانی برای “برونشیت” محسوب می‌شود. این گیاه معجزه‌گر همچنین “سرفه‌های چرکی” را نیز تسکین می‌دهد و استفاده از آن در محیطی بسته می‌تواند برای سرماخوردگی و گلودرد بسیار موثر باشد.

دانشنامه پزشکی

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*