وبسایت تخصصی دارویی و پزشکی

مصرف ترامادول برای جلوگیری از انزال زودرس

72

تعریف دقیقی برای انزال زودرس (PE)  که مورد پذیرش اکثریت آراء باشد وجود ندارد هر چند که انزال زودرس یکی از متداول ترین مشکلات جنسی مردان است و 25% مردان دچار انزال زودرس می شوند.

در این مقاله به هیچ وجه توصیه به مصرف ترامادول برای درمان زودانزالی نمیشود و صرفا نتایج یک تحقیق علمی ست .

انزال زودررس را می توان به PE اولیه دسته بندی کرد که این حالت در شروع رابطه جنسی رخ می دهد. انزال زودرس غالبا تشخیص داده شده و به دلیل تعبیر غلط بیماران و پزشکان جزءدرمان فرعی قرار می گیرد.

انجمن بین المللی پزشکی جنسی (SIMS) تعریف جدیدی برای انزال زودرس ارائه کرده است که شامل زمان تاخیر انزال (IELT)به مدت یک دقیقه یا کمتر، عدم کنترل انزال، و عواقب روانی منفی ناشی از انزال از جمله استرس، خستگی یا رفتارهای اجتنابی می باشد.

به عنوان یک فرآیند فیزیولوژیک، انزال پروسه ای پیچیده است که توسط شبکه ای از مسیرهای شیمیایی عصبی هماهنگ می شود.سروتونین نقش کلیدی در واکنش عصبی ایفا می کند و شواهد زیادی مبنی بر اثر بازدارنده سروتونین در کنترل شهوت ، انزال، و ارگاسم وجود دارد. درمان های دارویی شامل  استفاده از بی حسی موضعی و درمان های سیستمیک از جمله مهارکننده های گزینشی از بازجذب سروتونین (SSRIS) و سایر مهارکننده ها وجود دارد هرچند که این درمان ها برای این منظور تائید نشده اند.

تنها در بعضی کشورهای اروپایی داپوکستین برای کاربرد خاص در درمان انزال زودرس تائید شده است.
یکی از روش های درمانی جدید انزال زودرس (زیر نظر پزشک) کاربرد ترامادول است که نوعی مسکن مصنوعی مخدر با عملکرد مرکزی است که با دو مکانیزم می تواند انزال را به تاخیر بیندازد که عبارتند از : شبیه سازی گیرنده M1 یا متابولیت آن و با مهارکردن بازجذب نورآدرنالین و سروتونین.

وانگ و مالد در یک مطالعه بالینی به بررسی کاربرد ترامادول برای جلوگیری از انزال زودرس پرداختن؛ این محققین مطالعاتی که  درباره  این دارو انجام شده بود را به طور تصادفی انتخاب کردند و چندین مقاله که در مجموع درباره 823 بیمار بود را یافتند.

مصرف کنترل شده ترامادول با دوز خیلی پایین٬ در مقایسه با تست های بی اثر و سوری باعث تاخیر انزال و هم چنین افزایش رضایتمندی زوجین از رابطه جنسی شد .

گرچه ترامادول یک اگونیست مخدر است اما در بسیاری کشورها به عنوان یک ماده زمانبندی شده طبقه بندی می شود.  از آنجایی که متابولیت M1 اگونیست اصلی برای گیرنده های مخدر μ محسوب می شود تاخیر آگونیست باعث کاهش وابستگی می شود.

اثرات بازجذب نورآدرنالین نیز  ممکن است در کاهش وابستگی و اعتیاد به دارو نقش داشته باشد.

ترامادول سال هاست که حتی بدون برچسب برای درمان انزال زودرس استفاده می شود٬ اما ماهیت سالم و بی خطر ان هنوز مورد تایید قرار نگرفته و همچنین بیمارانی که به منظور کاهش درد ترامادول مصرف می کردند از تاخیر زمان انزالشان خبر دادند.

نتیجه ای که می توان از عمرکوتاه این ماده گرفت این است که ترامادول به هیچ وجه راه حلی برای جلوگیری از PE توصیه و استفاده نمی شود٬ مگر اینکه پزشک شما آن را به منظور راه حلی مقطعی توصیه کرده باشد.

عدم توانایی در کنترل و تسلیم انزال در حداقل 50% از مقارت های جنسی  تا زمانی که زوجه به ارضای جنسی برسد ، به عنوان انزال زودرس تعریف می شود چرا که تنها 30% زنان طی مقاربت به ارگاسم می رسند البته بدون در نظر گرفتن میزان توانایی شریک جنسی شان در کنترل و به تاخیر انداختن انزال و بدون استفاده از داروی تحریک جنسی زنان و مردان

نتایج این مطالع راجع به ترامادول نشان می دهد که استفاده از هیدروکلرید ترامادول در دوزهای خیلی کم در حدود 25mg برای درمان انزال زودرس راه حلی مناسب و قالب قبول است که پزشک شما میتواند با توجه به آزمایشاتی که بر روی شما انجام می‌دهد آن را تجویز نماید.
مصرف خود سر و کنترل نشده این دارو می‌تواند اثرات سوء جدی در پی داشته باشد. به علاوه این مطالعه تحلیل های بیشتری را نیز برای تصدیق این روش ارئه می دهد.

مقالات دیگر در مورد ترامادول

آیا ترامادول مسکنی بی خطر است؟

عوامل روانشناختی در مصرف ترامادول

آیا مصرف ترامادول خطرناک است؟

این اطلاعات توصیه های پزشکی نمی‌باشد
از مصرف کردن خودسر و کنترل نشده ترامادول برای درمان انزال زودرس و دیگر شرایط پزشکی پرهیز کنید٬ شما مجاز به تصمیم گیری در مورد تجویز این دارو یا هرگونه داروی دیگری نمی‌باشید.
تنها ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما دانش و اطلاعات لازم را برای تصمیم گیری در مورد تجویز این دارو را دار می‌باشد و مشخص می‌کند که آیا این دارو برای شما مناسب می‌باشد یا خیر.

آپدیت : برای استفاده از تجربه استفاده از ترامادول لطفا به کامنت های همین مطلب مراجعه فرمایید .

منابع:


Tramadol Use in Premature Ejaculation

Update on Treatments for Premature Ejaculation
Safety and efficacy of tramadol hydrochloride on treatment of premature ejaculation

ترجمه: مجله پزشکی مدپلاس
You might also like
72 Comments
 1. محمد says

  سلام دوستان . من قرصی که ۵۰ میل ترامادول و ۱۰۰ میل سیلدنافیلد داشته باشه را از میان همه قرص های دیگه که امتحان کردم ؛
  هم موثر تر و هم کم عوارض تر دیدم .

 2. حسین says

  سلام ببخشید من زود انزال هستم وقتی میخوام سکس کنم با اولین دخول ارضا میشم خیلی خیلی آزارم میده ترامادول 200 گرفتم یه بسته هنوز استفاده نکردم بهم بگید چطوری استفاده کنم که اعتیاد هم بهش پیدا نکنم

 3. Ali says

  والله من گاهی ازش استفاده میکنم اونم فقط موقع سکس نمیدونم ضررش چقده اگه چیزی مشابه عملکرد اون هست راهنمایی کنید ممنون میشم

 4. کوروش کبیر says

  دوستان حواستون باشه هرگز به ترامادول معتاد نشید.اعتیادش خیلی سخته.من الان ده روزه گذاشتمش کنار و خیلی خوشحالم.خیلی شب ها نتونستم بخوابم اما بالاخره گذاشتمش کنار و الان راحت شدم.البته منم پیشنهاد نمیکنم ولی اگه رفتین سراغش ۵۰ میلی گرم واسه یک سکس عالی براتون کافیه.دوز رو بیشتر نکنید که وابسته تون میکنه.با فاصله زمانی زیاد استفاده کنید.مثلا پنجشنبه ها یک ساعت قبل از سکس یه نصفه قرص (۱۰۰)میل بندازین.و اگه ۲۰۰ بود کمتر از نصف کافیه.ولی باز میگم اگه بخاطر لذت نئشگیش دوباره برید سمتش بدبخت میشین.بدبختتتنتتتتتتتتتتتتتتتتت

 5. Binam says

  درست یا غلطشو نمدونم فقط تجربه شخصی خودم است
  من موقع رابطه جنسی به یک دقیقه نرسیده انزال میشدم ولی یک بار سه بست تریاک کشیدم و سه ساعت بعد ۱۵۰ میل ترامادول مصرف کردم.اون شب ۳ ساعت سکس داشتم و ارضا نشدم به حدی که همه روده و اجزای بدنم تا یک هفته درد میکرد.برای یک سکس عالی بنظرم مصرف ۵۰ میل ترامادول یک ساعت قبل از سکس عالیه

 6. Ahmad says

  سلام
  اگه مشکل دارین آفرودیت میتونه کمکتون کنه قرصش بهتره.

  1. Ali says

   افرودیت چی هست میشه بیشتر از عملکردش توضیح بدید سرچ کردم چیز خاصی دستگیرم نشد

 7. خودم says

  سلام.راستش من برای جلوگیری از زود انزالی کاندوم تاخیری استفاده میکردم.اما به پیشنهاد دوستان از ترامادول استفاده میکنم.راستش ارضا شدن من از یک دقیقه به نیم ساعت الی یک ساعت رسید‌ولی از لذت سکس به شدت کم شد.جدای این من گاهی به خاطر نئشگی لذت آورش ترامادول میخوردم.باورتون نمیشه توی یک هفته من رو معتاد خودش کرد.وقتی نمیخوردم پاهام مور مور میشد و بدنم درد میکرد.با اینکه هر ۲ روز یه قرص میخوردم.اما گذاشتمش کنار.بچه ها اگه مصرف میکنید با فواصل زیاد مصرف کنید.مثلا هفته ای یه قرص یا نصفش.و نزارید اون نئشگی و لذتش گولتون بزنه.که اگه بزنه بدجور باختین..کاش یه داروی قطعی برای انزال زودرس کشف بشه

 8. اسلامی says

  تعریف دقیقی برای بیماری ندارند برایش دارو ساخته اند هنوز آن هم مخدر هنوز هم ماهیت بی خطر آن تایید نشده وقتی مردم ناقص شدند تایید میشه؟

 9. اسلامی says

  چرا خوتان را شیمیای می کنید ؟ از کراویا استفاده کنید .

 10. Asal says

  من ۳۰سالمه ۳شایدم ۴ساله ک منو شوهرم هردو ترامادول مصرف میکنیم زمان سکس.بی دلیلم سمتش نمیریم اصلا من ازقرص متنفرم هربار هم بالا میارم قبل یاچند ساعت بعد مصرف.اعتیاد نداریم میخام بدونم من معتاد هستم یانه .چون خیلی نگرانم تشنج …مرگ …اینارو نمیخام اما هفته۲با ر میخوریم

 11. فرامرز says

  مصرف نکنید اصلا نباید اسمش برای این موارد گفته بشه .اگه یک نوجوان بی اطلاع از اون استفاده کنه یک عمر بد بختی و اعتیاد همراهشه فکر کن بچه خودت بیاد تو این سایت و بخونه و بره دنبالش چه حالی بهت دست میده تو رو بخدا تبلیغ نکنید.این قرص را باید بصورت کنترل شده به داروخانه ها توزیع کننده.

  1. مدیر says

   دوست عزیز
   نگرانی شما درسته , ولی اگر متن رو بخونید میبینید که اصلا توصیه نشده کسی بره سر خود چیزی مصرف کنه .
   دسترسی آزاد به اطلاعات حق همه هست .

  2. حقگو says

   با این استدلال، شما اگه بودی همه اینترنتو فیلتر می کردی که مبادا توش یک مطلب نادرست پیدا بشه! باز صد رحمت به فیلترچیای خودمون!!

 12. e30 says

  سلام
  ………………………
  میشه فقط یه قرص 25 قبلش بخورم
  فقط برا یه دفه ضرر داره ؟

  1. مدیر says

   بنده به هیچ وجه توصیه نمیکنم بدون نسخه پزشک .

 13. ایوب says

  به قول دوستمون دیر ارضا بشی به خاطر قرص ولی لذتش نمیبرین بعد معتاد ترامادل میشی حالا بیا درد بی احساس خیلی احساس بدیه

 14. امیرعلی says

  ترامادول نخورید تشنج بدی داره،فکر نمیکنم هیچ کدومتون به اندازه ی من ترا خورده باشید من تا حالا 3بار تشنج کردم کف بالا اوردم بیمارستان لقمان بردنم با اورژانس،نخورید

 15. الی says

  سلام من امشب متوجه شدم همسرم ترامادول ۱۰۰ مصرف میکنه خیلی ناراحتم ۲ ساله ازدواج کردم و شوهرم چند ماهه به شدت سرد مزاج شده آیا این عوارض رو داره؟ خواهش میکنم آگه میدونید جوابم رو بدید

 16. ن says

  سلام من چند ماه ترامادول مصرف کردم الان یه هفتس ترکش کردم ولی با ترکش شهوتم دوبرابر شده و یه مایه ی خیلی خیلی سفید اد التم میاد بیرون همیشه ام تو التم انگار داره منی خارج میشه کسی میدونه چیکار باید بکنم

  1. امیرعلی says

   اره من میدونم برای چیه برای همون ترامادوله چون مورفین داره یه مدت نخوری حل میشه،اون مایع منی هنگام إدرارت میاد درسته

 17. علی says

  کی گفته ترامادول برای سکس خوبه؟؟؟؟
  انزال رو به تاخیر میندازه
  ولی لذت سکس رو از بین میبره
  چون یه مخدر و مسکن هست و کار اصلیش اینه که موقع درد که خودش یه حسه دریافت پیام درد به مغز رو مختل و کوتاه میکنه
  حالا وقتی سکس میکنید هم همین اتفاق می افته طرف از درد سنگ کلیه داره میمیره بهش ترامادول میدن درد یادش میره
  حالا انتظار دارید سکس یه حس َضعیفتری هست نسبت به اون درد رو مختل نکنه.
  به طور کلی پس از مصرف انزالتون به تاخیر میافته ولی چه فایده وقتی حسی ندارید.؟
  امتحان کنید بدون ترامادول اگر انزالتون ۵ ثانیه طول بکشه
  لذتش بیشتر از اینه که با ترامادول انزالتون یک ساعت طول بکشه

 18. وحید says

  دوستان عزیز هرچی با خودم فکر کردم دیدم خیلی نامردی کردم 6 ماه پیش اینجا کامنت گذاشتم گفتم از خود تریاک بدتر نیست و نترسین… هست اقا هست من برای درمان انزال یکبار مصرف کردم و بد نبود بعدش گاهی وقتا اخر هفته ها تفریحی میخوردم و روش چای قلیون میزدم(100 میل) کم کم تا تقی به توقی میشد و مشکل پیدا میکردم اینو میخوردم یه مدت به 150 میل رسیدم یک هفته ترک کردم ولی باز وسوسه شدم نخورید تورو جون هرکس دوست دارید به خدا اسپری و کاور تاخیری سگش شرف داره به این لعنتی. دارم بهتون میگم شیطان درون برگه های قرص منتظر شماست به هیچ عنوان طرفش نرید منم اول فکر میکردم خیلی باجنبه هستم اما بعد بهش دل بستم مرگ بر ترامادول.

 19. س says

  درسته معتاد نمیشیم با یکی دوتا قرص تو یه هفته یا یک ماه.ولی اینو بدونید تاثیرش رو مغزه که نمیتونی تصمیم بگیری بعد یه مدت همیشه پریشان هستی.زود رنجی هم میاد سراغت.تو زندگی دچار مشکل میشی.

 20. ())@$ says

  باسلام.من چند بار براب کنترل انزال از قرص مصرف کردم اما تاثیری نداشت از اسپری هم استفاده کردم بازم برام در حد یکی دو دقیقه جواب میدن .راح حل دیگه ای میشناسید معرفی کنید ممنون میشم

 21. عبود says

  تحت هیچ شرایطی ازداروهای مخدر مثل متادون ترامادول وبی2براانزول زودرس استفاده نکنید که براهمیشه معتاد خواهید شد

 22. علی says

  ممنون از این پست خوب و ممنون از نظرات خوب دوستان
  من زود انزالی ندارم
  قصد مصرف ترامادول هم ندارم
  اما با خوندن این مطالب برام سوالی پیش اومد…
  وابستگی و اعتیاد به ترامادول در مقابسه با تریاک چطوره؟؟؟

  1. وحید says

   دقیقا” عین همدیگست تازه ترامادول چون مسکن های دیگه هم قاطیش هست خطر اعتیاد بیشتری میتونه داشته باشه.

 23. بینام says

  با سلام. همسر منم 3_4ساله مصرف میکنه. هفته ای دو بار که سکس داریم یا 100یا200با این تفاسیرا. الان خیلی میترسم خدای نکرده ی وقت دور از چشممن ننخوره اینم بگم همسرم بدن‌سازه 5ساله. ی سوال به چند دقیقه کمتر میگن زود انزالی خواهشا کمکم کنید.چچیکار کنم دیگه مصرف نکنه به حرفمم گوش میده.

  1. مدیر says

   سلام .
   به ایشون اعتماد به نفس بدید تا بتونن بدون قرص سک .س بکنن . اگر راجب مسائل زناشویی راحت و اوپن صحبت میکنید با هم , کافیه ازشون بخواید تا باهم یه دوره تمرینی رو شروع کنید و بدون قرص سکس کنید , با این هدف که کم کم مدت رسیدن به انزالشون بیشتر و بیشتر بشه . و ایشون باید بدونه که شما ازین مسئله آگاهید و دوس دارید کمکش کنید و هیچ گونه تمسخر و قضاوتی نمیکنید . این مسئله با تمرین حل میشه . شرایط استرس زا رو دور کنید و محیط ارومی رو فراهم کنید .
   با هم تمرین کنید تا هر وقت ایشون نزدیک به انزال شد آلت رو بیرون بکشن و به بوسه و کارای دیگه مشغول بشید تا دو الی سه بار و بعد ارضا بشن .
   راههای زیادی هست که ایشون ارضائشون رو کمی به تاخیر بندازن و بنده از توضیح بیشتر در اینجا معذورم! ولی با کمی فکر و از خود گذشتگی شخص شما (شاید مدتی به علت زود انزالی ایشون نتونید ارضا بشید ولی میتونید ازشون بخواید به شیوه دیگه شما رو ارضا کنن) , میتونید به هدفتون برسید .
   موفق باشید .

 24. مهدی says

  عزیزان بنده هم قبل ازدواج موقعی که سرباز بودم جهت تحمل دلتنگی ها از قرص ترامادول استفاده میکردم ولی بعد تموم شدن سربازیم دیگه استفاده نکردم میشه نتیجه گیری کرد معتاد شدن بیشتر در مغز ایجاد میشود تا در جسم…

 25. بهرام says

  من چهار ساله فقط برای سک…س ترامادول مصرف میکنم.هفته دوبار هم خوردم.مدت زمانی زیاد هم بوده که نخوردم.هیچ مشکلی هم نداشتم.به نظر من از نظر فکری کسی که میخواد استفاده کنه باید مطلع باشه.بلوغ فکری داشته باشه.اعتیاد رو خود انسان برای خودش تعریف میکنه.وگرنه بدن در کمترین زمان به حالت عادی برمیگرده.کار به موادی که اثار مخرب جسمی دارن ندارم.ولی در مورد مخدر ها بیشتر از بدن ذهن دچار اعتیاد میشه.پس کسی که میخواد شروع کنه به مصرف صرفا جهت سک……س به این موضوع حتمان توجه کنه.

 26. يزدان says

  هر موقع دو طرف اطلاعاتشون راجع به نزديكي كامل و جامع باشه . همه جوانب و در نظر بگيرن احتياج به استفاده از هيچ مخدري نيست . درك كردن هم يعني نزديكي عالي و تايم خوب

 27. Homayoon says

  تمام داروهاي مخدر بعد از مدتي استفاده انسان رو دچار زود انزالي شديد ميكنه استفاده نكنيد،مگر ماهي ١بار و البته خطر اعتياد رو واقعا ،واقعا ،واقعا جدي بگيريد

 28. سجاد says

  زودالزالی داشتم حتی سیگارم مصرف نمیکردم ب پینهاد ینفر ترامادول با دوز50 خریدم 2 ساعت قبل سک.. مصرف کردم.لذت سک… برام چند برابرشد.تو ابرا سیر میکردم اخه صیغه داشتمو تشنه سک… بود.الان ک دارم تایپ میکنم تقریبا6ساله مصرف میکنم ولی باید قبلش دوز رو برسونم به 300تا بتونم سک… کنم.لذت داره ولی ارزش نداره سلامتیت رو از دست بدی.شیرینه ولی تلخه…

 29. ح ج says

  سلام بزرگواران عزيز ممنون از زحماتتون
  من ٧ سال ازدواج كردم مشكل زود انزالي شديدي دارم من با اولين دخول بلافصله ارضا ميشم راهي واسم نمونده مجبووم ترامادول تهيه كنم خيلي هم پيش دكتر رفتم نتيجه نداده اصلا ؟ قرص ترامادول ساخت كدوم كشور خوب و عالي

 30. soheil says

  سلام به دوستان من این بار بار چندممه که ترامادول رو ترک کردم و خدا کمکم کرده که این پاکیمو حفظ کنم از دوستان و عزیزانی که این پستو میخونید عاجزانه خواهش میکنم از مصرف ترامادول خوداری کنید ترامادول راه حلاین کار نیست من به جایی رسیده بودم که توان جنسیمواز دست داده بودم خواهش میکنم ترامادول مصرف نکنید عواقب خطر ناکی در پی داره ممنون

 31. کامران says

  برای تاخیر زود انزالی چه چیزی را جهت جایگزین پیشنهاد میکنید؟

  1. Kaydence says

   What a plasuere to meet someone who thinks so clearly

 32. پرویز says

  اگه ادم حماقت نکنه هیچ مشکلی پیش نمیاد من معمولا موقع سکس دوتا قرص ترامادول میخورم یکی دو ساعت قبل از سکس گاهی موقع شده چند شب پشت سرهم بوده گاهی موقع هم یکی دو ماه یکبار ولی هیچوقت مصرفم زیاد نشده و هیچوقت برای نعشگی یا چیزای دیگه ترامادول نخوردم و فقط موقع سکس بوده نه معتادش شدم نه دوزش زیاد شده
  اونا که معتادش میشن بخاطر اینه که وقتی ترامادول میخورن یجورایی حالت نعشگی بهشون دست میده و از این حالت خوششون میاد و بی دلیل برای بوجود اومدن اون حالت ترامادول میخورن و این باعث میشه بعد از چند وقت مصرف بره بالا که بتونن به حالت نعشگی برسن دیدم از دوستام که یه خشاب ترامادول رو باهم میخورده که نعشه بشه چون معتادش شده ولی من حدود 10 دوازده ساله فقط موقع سکس میخورم و تمام نه مصرفم زیاد شده نه بهش وابستگی پیدا کردم هروقتم سکس نباشه حتی چند ماهم نباشه من نمیخورم و اصلا هم علاقه ای به خوردنش بدون دلیل ندارم هرگزم وسوسه نشدم بی دلیل بخورم که نعشه بشم

 33. یاسین says

  واقعا بخاطر این مطالب متشکرم
  خیلی مفید واقع شد برام
  من بشخصه ۳۰ الی ۴۰ دقیقه میتونم با همسرم رابطه داشته باشم بعدش یکی از دوستام گفت اگه میخای اینا حتی دو ساعتش کنی یه نیم ساعت قبل دخول ترامادول ۵۰ بخور

  گفتم بیام ی تحقیق کنم

  ۱۰۰ درصد پشیمون شدم

  ممنون✋

 34. برباد رفته says

  عاجزانه خواهش میکنم این افیون را مصرف نکنید. من زود انزال نبودم و توان جنسی خوبی داشتم اما برای لذت بیشتر و سکس طولانی تر استفاده کردم،خیلی تلاش کردم تحت کنترل مصرف کنم اما چون این قرص مخدر هست طبعا بعد از بالا رفتن تعداد دفعات مصرف ( چه با فاصله ی زیاد چه زود به زود) دوز مورد نیاز مصرف کننده بالا میره و متاسفانه من بعد از 1 سال مصرف کنترل شده و بدون اینکه معتاد بشم دیگه بدون ترامادل نتونستم با همسرم سکس کنم و قبل از دخول ارضا میشدم پس مجبور به مصرف مجدد شدم که این مساله باعث از هم پاشیدن زندگی مشترکم شد چون معتاد شدم و الان که ترک کردم حتی %10 از توان جنسی گذشته را هم ندارم از همه تقاضا دارم از راههای دیگری که مخدر ندارد مشکل زود انزالی را حل کنند مثلا به دکتر های سکس تراپیست مراجعه کنید چون استفاده از ترامادل راه برگشت پذیری نیست و در واقع هیچ فرقی با استفاده از تریاک یا مخدرهای مرفینی دیگر ندارد حتی مخربتر هم هست لطفا اشتباه من را تکرار نکنید.

 35. وحید says

  حالا دیگه از خود تریاک که بدتر نیست اینقدر میترسین من هروقت مریض میشدم پدربزرگم واسم مینداخت توی چای میخوردم.

 36. سیما says

  شوهرمن میخاست واسه زود انزالیش مصرف کنه…گفت برم یه تحقیقی بکنم..ممنون ازهمتون..من غلط بکنم اصلا دیگه فکرشو بکنم….بازم ممنونم

 37. یک دوست says

  اگه خدا بخواد تا چند هفته دیگه حالم خوب میشه و کامل برا همیشه میزارمش کنار .اخه من دیگه اخرش رو دیدم .مشت مشت قرص میخوردم و نعشه نمیشدم و قلیان هم مره نمیداد فقط میگفتم بگیرم بخوابم .دیگه رابطه جنسی که اصلا نداشتیم اون موقع ها شده بود هر دو ماه یکبار دیگه اصلا حسه جنسی نداشتم .اینهارو نوشتم براتون که به سرنوشت من دچار نشین .همیشه موفق و پیروز باشید

 38. یک دوست says

  چند بار تصمیم به ترک گرفتم و با بدبختی گذاشتم کنار ولی دیگه روح و روانم اغشته به ترامادول شده بود انگار یه چیزی کم دارم و اصلا اعتماد به نفس نداشتم تا موقعه بازار خوبی که میشد مجبور میشدم دوباره شروع کنم .چند ماه پیش خوابیدم برا ترک که دکتر گفت اگه کامل بزاری کنار یک دفعه تشنج میکنی و احتمال مرگ هست. دوباره خوردم تا چند هفته پیش که دوباره شروع به ترک گرفتم ولی این بار به طریقه کم کردنه هفتگی .الان که دارم این مطالب رو مینویسم مصرفم شده روزی4عدد .یعنی از 20 تا اوردمش به 4 تا ولی با بدبختی و اراده

 39. یک دوست says

  من از دوز 50 میلی شروع کردم. یعنی 12 ساله پیش تا الان دارم مصرف میکنم .شاید باورتون نشه مصرفم به 2000 میلی رسیده یعنی روزی 2 خشاب ترامادول 100 میخورم،فقط زنده ماندنم تعجبیه .زن و دوتابچه دارم زندگی خوب و مرفه دارم کاسب هستم و تو کار مبل فروشی،اوایل برا نزدیکی میخوردم حالته خوبی بهم دست میداد ولی یواش یواش شد هرروز،بعد به خاطر اینکه تو مبل فروشی بتونم با مشتری هام خوب صحبت کنم هر روز مصرفم رفت بالاتر با اینکه خیلی خیلی رعایت میکردم،این یکی دو سال اخر دیگه خیلی مصرفم رفت بالا چون قلیان میکشیدم میخاستم حاله بیشتر بده مجبور میشدم خودمو با قرص فول کنم بعد قلیان بکشم تا حال بده

 40. یک دوست says

  درسته که نزدیکی با ترامادول لذت بخشه و باعثه دیر ارضایی میشه،ولی تاثیرات بسیار بدی هم داره که از هر 100 نفر یک نفر میتونه خودشو نگه داره و زیاد دنبالش نره چون این دارو نعشگی داره و باعثه سرخوشی میشه و ادم خیلی خوش صحبت میشه برا یک مدت

 41. علی says

  من براس س…کس استفاده کردم عالی جواب داد ولی نباید زیاده روی کنی بدنت که پاک باشه نصف ۲۰۰میلش دوساعت قبل رابطه بزن میترکونه حداقل رابطه ات زیر ۲۰دقیقه نیست شک نکن ولی بازم میگم زیاده رویش خطرناکه

 42. مصطفی says

  ترامادول اعتیادآور و خطرناک هستش،اگه بصورت کنترل شده ماهی دو تا سه بار نهایتا مصرف بشه احتمال اینکه بهش وابسته بشید کم هست ولی اگر مصرفتون بیشتر بشه شک نکنید که بهش معتاد میشید و خلاصی ازش نخواهید داشت .من برای سکس ترامادول رو توصیه نمیکنم ولی خواهش میکنم اگر مجبور به مصرف شدید نهایتا ماهی دو تا سه بار بیشتر استفاده نکنید.
  در ضمن بدنها متفاوت هستن،یکی رو میبینی هر هفته مصرف میکنه و وابسته نمیشه ولی یه نفر دیگه با یه بار مصرف وابسته میشه و دیگه راهی واسه نجاتش نیس پس با احتیاط کامل با این دارو مواچه بشید.

 43. هادی says

  سلام..
  من چند ساله که برای تاخیر در انزال استفاده میکنم و هیچ گونه وابستگی ندارم.
  یک بار شیش ماه نتونستم ترامادول تهیه کنم،اصلا مهم نبود برام،میل جنسیم هم پایین نیومده،فکر نمیکنم با هفته ای نصف قرص اعتیاد پیش بیاد.

 44. سربازنژاد says

  سلام من نرس هستم و در کلینیک ترک اعتیاد مشغول به کار هستم چندین بیمار داریم که در شرح حال دلیل مصرف ترامادول را برای درمان زودانزالی مصرف کرده اند ولی چندین ماه بعد دوز پایین کارساز نبوده و با افزایش دوز اثر درمانی را گرفته اند که بعد از 2سال مصرفشان به 20 قرص در روز رسیده. ترامادول به هیچ عنوان برای درمان زودانزالی توصیه نمی شود. صد در صد اعتیادآور خواهد بود حتی با دوز پایین

  1. سربازنژاد says

   در ضمن همین افراد بعد 1سال کاهش میل جنسی نیز داشته اند و طلاق حاصل این مصرف دارو بوده است.

 45. #@# says

  این همه مواد غذایی و راه های درمانی بدون خطر برای افزایش میل جنسی و تاخیر ارضا…. آخه چرا ترامادول ک همه میتونیم فایده کوتاه مدت و مضرات خطر ناک و دراز مدتی داره

 46. سروش says

  درست ترامادول تاخیری داره ولی نمیشه به چشمه درمون بش نگا کرد
  اکه مصرف دارو به صورت مستمر باشه بعد یه مدت باس دوز دار رو برد بالا ک این عواقب خوبی نداره …
  اگرم فقط برا تاخیرم ازش استفاده بشه بعدا یه مدت وابستگی به دارو میاد و شرطی میشین به طوری ک اگه نباشه اعتماد به نفسه کافی برا انجام امیزش ندارین
  موفق باشین .

 47. وحشت says

  هشدار:اگه واسه دیر… شدن میخواید استفاده و امتحان کنید، دست نگه دارید و بکل فراموشش کنید برید دنبال محصولات مربوطه، اصلاً شوخی بردار نیست کافیه طی دو سه بار مصرف تو مغزت بشینه دیگه کارت تمومه… من همه چیز مصرف کردم اما از این نمیتونم خودمو بیرون بکشم. در حد شیشه هستش.
  جدی بگیر

 48. یاس says

  باسلام، میخواستم بدونم مصرف تدریجی قرص ترامادول علاوه بر تاخیر در ارگاسم، باعث کاهش میل جنسی در درازمدت میشود؟

  1. مدیر says

   امکانش هست .
   ببینید توی متن هم اشاره شده که باید با توصیه پزشک و بصورت کوتاه مدت باشه .

 49. دارما says

  سلام . مصرف طولانی مدت تراما دول به احتمال بسیار زیاد به اعتیاد می انجامد . از مصرف ان پرهیز کنید .

 50. sorena says

  سلام من اولین براه میخوام بخورم اونم برای دیر ارضا شدن..باید از چند شروع کنم و چند ساعت قبل سکس بخورم؟

 51. رسول says

  من دیابت دارم و تا امروز دو بار از قرصهای ترا استفاده کردم وجالب اینه که بار اول نصف قرص که عالی بود ولی بار دوم یک قرص کامل خوردم واین روند حس بدی بهم داده که تا مصرف چندتا درهربار میرسم!

 52. پیام says

  من مصرف هفتگی 50 الی 100 میل رو تجویز میکنم برای درمان زود انزالی شک نکن جواب میده و فقط به این فکر کنید که ترامادول و سکس باهمن و جدا از هم نیستند که این تفکر خواناخواه بر روان تاثیر گذاره من 8ساله ماهیانه 3بار مصرف میکنم. فقط صبح روز بعد عرق کاسنی+شاهتره به اندازه یک فنجان برای شستشوی کبد استفاده میکنم.

  1. Mohammad says

   Chand min ghable sex masraf mikonin ghorse 100 mg esho ??

   1. farbod says

    یک ساعت و نیم تا دو ساعت قبل از سکس یه دوز 50 ترا بخور و نیم ساعت قبل از سکس یه دوز 25 یا 50 سیلدنافیلد بخور،امکان نداره تا نیم ساعت کارت تموم شه… 😉

    سوال هم دارم

    سلام
    من موقع رابطه جنسی از ترامادول استفاده میکردم و واقعا عالی بود و جواب می داد،البته فقط برای نعوظ مشکل داشتم (بخاطر مورفینی ک توی ترامادول هست) که اونم با دوز خیلی کم از سیلدنافیل درست شد.
    سوال من اینه:
    من نمیخوام دیگه از ترامادول استفاده کنم،چون حالت تهوع بهم دست میده و متاسفانه تا دو روز بعد هم کمی عصبی میشم،میخواستم ببینم آیا متادون هم به میزان ترامادول توی تاخیر تاثیر داره یا خیر؟؟ میدونم میخواید بگید هردو قرص رو تایید نمیکنید یا این قرصا آخرین راه حل هستن،اما لطفا فقط بگید آیا متادون هم مثل ترامادول خاصیت تاخیری داره؟؟

    1. اسلامی says

     داداش بیخیال متادون بشو تو رو خدا، متادون اثر مخربش همتراز با شیشه میباشه!

 53. رضا says

  سلام من معتاد به ترامادلم بیشتر از ۱۰ بار ترک کردم ولی نمیتونم بدون ترامادل زندکی کنم چون ادم بی امیدی هستم بی حوسله تنبل از بچگی مشکل این مشکلو داشتم و نمیتونم ترک کنم به هزار دلیل چه راه حلی وجود داره مصرف زیاد نکنم من از روزب ۵۰ میل شروع کردم خیلی خواستم کنترلش کنم زیاد نشه ولی نمیشه بعدش باید بیشتر مصرف کنم که خمارو خواب الود نشم الان روزی ۸۰۰ میل استفاده میکنم ولی الان هم جواب نمیده لطفا کمکم کنید ممنون

 54. جواد says

  از ارائه این مطلب متشکرم

 55. محسن says

  برای دفعات اول محشره اما بعدش نه

 56. احسان says

  با سلام خواهشمندم بفرمایید که مقدار 25 یا 50 میلیگرم از این دارو را چه زمانی یا چند روز و به چه مدت باید مصرف کرد؟

  1. mehrdad says

   این سوال منم هست
   ممنون میشم پاسخ بدین

 57. رضا says

  با سلام.
  با توجه به اينكه قرص ترامادول اعتياد آور است آيا باز هم توصيه به مصرف مي فرماييد؟

  1. مصطفی says

   در صورتی که زیر نظر پزشک با دوزه های زیر ۵۰ مصرف شه خیر
   البته بنا به تحقیقاتی ثابت شده که اعتیاد ترامادول از اعتیاد به بعضی از مواد افیونی شدیدتر هست و بیمار نباید مصرف این دارو را خود سر شروع کنه.
   درضمن من هیچ گاه در این مقاله شخص یا اشخاصی را تشویق به مصرف این دارو نکردم و نخواهم کرد٬ لینک مقاله اصلی انگلیسی رو طی یکی دو روز آینده قرار میدیم.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*