وبسایت تخصصی دارویی و پزشکی

فراخوان فوری صلیب سرخ آمریکا برای اهدای خون

0

 

چهارشنبه 23 ژوئیه ، 2014 -نرخ اهدای خون به صلیب سرخ آمریکا به طور قابل ملاحظه ای پایین آمده است، و آژانس می گوید وضعیت اضطراری” می تواند در عرض چند هفته بوجود آید.

آژانس در بیانیه ای که سه شنبه منتشر شد گفت: “تعداد اهدا کنندگان همچنان رو به کاهش است و کمکهای مالی از طریق صلیب سرخ در حدود 8 درصد در طول 11 هفته گذشته کاهش یافته است، در نتیجه کمک های مالی در حدود 80،000 کمتر از حد انتظار است

آژانس گفت: “در یک هفته تابستان به طور متوسط​​، در حدود 4400 اهدای خون صلیب سرخ برنامه ریزی شده، در مقایسه با هفته روز استقلال زمانی که تنها 3450 درایو رخ داده است” .

 

صلیب سرخ گفت، در حالی که تمام اهدا کنندگان واجد شرایطهستند که خواستار خون، نوع O منفی، B منفی مورد نیاز است. نوع O جهانی” نوع خون است که می تواند با خیال راحت با هر کسی که نیاز به انتقال خون دارد استفاده شود.

این آژانس به آمریکایی ها یادآوری می کند که می توانید با خیال راحت هر 56 روز خون اهدا کنید و اهدا پلاکت نیز می تواند یک بار در هفته صورت گیرد .

صلیب سرخ
صلیب سرخ

کسانی که واجد شرایط برای اهدای خون تلقی می‌شوند به طور معمول عبارتند از: هر کسی به سن 17 ساله یا مسن تر که وزن آن حداقل 110 پوند باشد و در سلامت کامل به سر برد. دانش آموزان دبیرستانی و دیگران 18 ساله یا جوانتر نیز برای دیدار با اندازه گیری قد و وزن خاص نیز باید آزمایش شوند .

صلیب سرخ گفت: “اهدای خون و پلاکت ها در حال حاضر برای مابقی فصل تابستان مورد نیاز است،“. افرادی که در اوایل این تابستان خون اهدا کردند در حال حاضر ممکن است واجد شرایط برای اهدای دوباره نیز باشند و می‌توانند به بیماران از جمله قربانیان حادثه، بیماران جراحی قلب و کودکان مبتلا به اختلالات خونی کمک کنند” .

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*