Search
انزال خشک

مشکل انزال خشک در مردان

انزال خشک

بسیاری از مردان میتوانند یک انزال بدون خروج منی داشته باشند.این اتفاق میتواند بعد از عمل جراحی مربوط به مثانه ، پروستات و یا درمان لگن رخ دهد.در این حالت منیع به صورت قطره قطره از سر منیع خارج میشود و یا اصلاً منیعی خارج نمیشود و در اکثر مواقع از رسیدن به اوج لذت جنسی جلوگیری میکند.
البته این اتفاق دلایل دیگری مانند : آسیب عصب بعد از دیابت ، ام اس و یا آسیب نخاعی – استفاده از برخی دارو ها برای درمان فشار خون و بزرگی پروستات و همچنین شرایط مادرزادی که در آن فرد اسپرم زیادی ندارد ؛ نیز دارد.
ارگاسم خشک حالتی است که درآن مرد به اوج لذت جنسی می رسد اما انزالی رخ نمی دهد، لذا هیچ مایعی از آلت مرد نیز خارج نمی شود. این قضیه برای مردان می تواند بسیار نگران کننده باشد.
ارگاسم خشک برای مردان جوانتر بسیار نگران کننده است به ویژه اگر از طریق اینترنت در مورد این قضیه تحقیقاتی انجام دهند و به این نتیجه برسند که این حالت ممکن است به علت اشکال در پروستات بروز کند (که البته این قضیه اشتباه است)

بهتر است که به دکتر اورولوژیست مراجعه کرده و مشکل خود را با او بازگو کنید.دکتر شما پس از گرفتن چندین تست از شما مشکل شما را خواهد فهمید.
البته ارگاسم خشک مشکلی در زندگی زناشویی شما شاید بوجود نیاورد اما اگر قصد بچه دار شدن دارید باید به درمان بپردازید.مهم است که به یاد داشته باشید که ارگاسم خشک به هیچ عنوان نباید باعث خجالت شما بشود.این مشکل را با شریک خود درمیان بگذارید و با یکدیگر به دکتر بروید و اطمینان داشته باشید که مشکل شما حل خواهد شد.در این مورد دکتر شما میتواند مشاوره های بهتری دهد تا نگرانی های شما را کاهش دهد.

اختصاصی - دانشنامه پزشکیOne thought on “مشکل انزال خشک در مردان

 1. علي

  سلام خسته نباشيد
  نوجواني ١٧ساله هستم
  جديدا موقع ارضا مني خارج نميشه قبلا ميشد
  چه مشكلي و راه هاي درم

  Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*