وبسایت تخصصی دارویی و پزشکی

عوامل موثر در کاهش لذت جنسی در بانوان

0

 

 

صحبت کردن و نوشتن مقاله در مورد وابطه جنسی به یکی از چالش ها تبدیل شده است زیرا این موضوع بسیاری حساس و تابو است.لذت جنسی به هیچ عنوان فقط لذت جسمی نیست بلکه با یک لذت روحانی روحی نیز همراه است که متاسفانه بسیاری از مردم در رابطه جنسی با همسر خود از آن سود نمیبرند.

متاسفانه یکسری از اشتباهات و اطلاعات غلط زوج های جوان باعث از بین رفتن لذت و مقام بالای رابطه جنسی بین آنها شده است.بسیاری از آنها هم به دلیل آنکه قبل از ازدواج فیلم های مستعجن از روابط جنسی را مشاهده کرده اند ، رابطه جنسی با همسر خود را بد میدانند و نمیتوانند از آن لذت کافی را ببرند.این فیلم ها باعث شده است که بسیاری از بانوان خود را وسیله ای برای ارضای نیازهای مردان بدانند در حالی که نمیدانند خود چه نعماتی در زندگی مردان خواهند بود و از حقوقی برابر در برابر مردان برخوردارند.
پس باید بانوان این تفکر که رابطه جنسی بسیار کثیف و زننده است و باعث دوری از خداوند میشود را دور ریخته و تمام سعی خود را بکنند تا با همسر خود در کنار هم آغوشی ، یک لذت روحانی را نیز تجربه کنند.

در اینجا به مواردی از تفکرات اشتباه بانوان اشاره میکنیم که باید تغییر یابند :

– مرد جنس درج اول است و خداوند زن را برای او آفریده است
– من غیرطبیعی هستم اگر بیشتر از همسر خودم طلب رابطه جنسی کنم.
– یک زن مسلمان نباید لذت زیادی از رابطه جنسی با همسر خود ببرد.
– خداوند از کسی که لذت زیادی از رابطه جنسی با همسر خود میبرد خوشش نمی آید.

متاسفانه اینها موارد اشتباهی هستند.این را مطمئن باشید که خداوند رابطه جنسی را برای به سلامت کامل رسیدن زوج ها خلق کرده و اگر شما هم یکی از این موارد را در ذهن پرورانده اید  باید از ریشه آن را خشک کنید و با کمک مشاور خود ، راه درست را انتخاب کنید.

اختصاصی - دانشنامه پزشکی
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*