وبسایت تخصصی دارویی و پزشکی

راز و رمز یک رابطه جنسی لذت بخش

0

توجه: خواندن این مطلب برای افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی‌گردد

 

اگر میخواهید از رابطه جنسی با شریک زندگی خود بهترین حس را پیدا کنید ، این مقاله راهنمای خوبی برای شما خواهد بود.

مدتهاست که زوج ها به دنبال راه کارهایی برای داشتن بهترین رابطه جنسی و تجربه کردن سرگرمی های 2 نفره ی جدید هستند.در اینجا چند ایده خوب برای این کار داریم.

1 – تحریک کردن: یک مدت زمانی تعیین شده مثلاً 1 هفته با یکدیگر توافق کنید که در رابطه خود دخول انجام ندهید و فقط یکدیگر را بغل کرده و ببوسید.به تدریج در روزهای بعد یکدیگر را لمس و نمازش کنید و تمام سعی خود را بکنید که به انزال نرسید.در روزهای بعد نیز همین کار را تکرار کنید ، مطمئن باشید میل شما برای ارگاسم بیشتر خواهد بود و وقتی اولین رابطه جنسی کامل خود را بعد از این هفته شروع کنید میل بیشتری به ارگاسم خواهید داشت.

2 – ماساژ : ماساژ میتواند تحریک کننده بسیار خوبی برای شروع یک رابطه جنسی باشد.به عنوان بخشی از عشق بازی حتماً جاهای حساس بدن شریک خود را ماساژ دهید تا بدن او را تحریک کند.

محققان از ماساژ به عنوان یکی از ساده ترین و شگفت انگیز ترین راه کارها برای افزودن میل جنسی و همچنین تحریک شریک جنسی نام برده اند.

3 – صحبت های در گوشی : در بسیاری از مواقع صحبت های در گوشی میتواند برای شریک شما هیجان انگیز باشد ، این صحبت ها میتواند گاهی نیز مانند پیامک ، ایمیل و یا تماس تلفنی با حرفهایی تحریک آمیز باشید.

4 – خواندن کتاب : تا به امروز کتاب های زیادی در زمینه آمیزش جنسی منتشر شده است.سعی کنید کتاب های مختلفی را جهت بهبود رابطه جنسی خود و لذت بردن هرچه تمام از آن بخوانید و از شریک خود نیز بخواهید آنها را مطالعه کند تا اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید.

5 – نظافت : با دیدن آلت اصلاح شده و منظم خود به خود به آمیزش تحریک خواهید شد.پس همیشه سعی کنید موهای اضافی بدن خود را اصلاح کرده و با نرم کننده های مختلف پوست آن را تازه نگاه دارید.

این نکات ، تنها بخشی از نکاتی بود که به بهبود رابطه جنسی شما کمک خواهند کرد.به شما پیشنهاد میکنیم تمامی موارد بالا را رعایت کنید تا خودتان نتیجه آن را مشاهده نمایید.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*