Search
روغن نارگیل

چگونه روغن نارگیل زندگی شما را تغییر میدهد؟

فواید روغن نارگیل :

 

روغن نارگیل خواص بسیاری دارد که شاید بسیاری از شما از آن بی خبر باشید.ما برای شما 10 مورد از تغییراتی که میتواند این روغن معجزه آسا در زندگیان ایجاد کند را آماده کرده ایم.پس اگر قصد ایجاد تغییراتی در خود دارید موارد زیر را با دقت بخوانید:

– جوان کننده پوست : آنتی اکسیدان های موجود در روغن نارگیل از پوست و بدن شما در برابر اشعه های آزاد در محیط محافظت کرده و از پیری پوست جلوگیری میکند.

– لایه های ناخن : این بسیار مهم است که شما از لایه های ناخن خود محافظت کنید و همیشه آن را تمیز و شاداب نگه دارید.متاسفانه کمتر کسی به این نکته توجه دارد.مالش روغن نارگیل بر روی ناخن ها ، به پوسته های ناخن نفوذ کرده و به آن شادابی و استحکام میبخشد.

– نرم کننده طبیعی مو : شما با استفاده از روغن نارگیل میتوانید به نرم و حالت پذیرتر شدن موهایتان کمک کرده و موهایی سالم ، براق و درخشان داشته باشید.تنها کافیست ابتدا موهای خود را با آب گرم شستشو داده ، کمی روغن نارگیل به آن بزنید و پس از 2 الی 3 دقیقه مالش آن را با آب بشویید.

– ضدجوش و آکنه : روغن نارگیل دارویی طبیعی برای مبارزه با آکنه و جوشهای جوانی است.آکنه که معمولاً با خوردن غذاهای چرب و گرمیجات بر روی صورت به وجود می آید،حالتی زشت را به پوست شما شکل میدهد.با استفاده از روغن نارگیل به مدت چند هفته ، شاهد معجزه ای بر روی پوست خود خواهید بود.

– مرطوب کننده و لوسیون پوست : شما میتوانید از روغن نارگیل به عنوان یک مرطوب کننده کامل بدن استفاده کنید.شما حتی میتوانید آن را جایگزین لوسیون ها نیز بکنید.با استفاده آن بر روی سطح بدن در طول شبانه روز ، تغییر را احساس کنید.

از دیگر خاصیت های روغن نارگیل میتوان به از بین برنده ترکهای بر روی لب و کنترل کننده کلسترل نیز اشاره کرد که در هر دو مورد بسیار سریع عمل میکند و تاثیر خود را میگذارد.

اختصاصی - دانشنامه پزشکیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*