وبسایت تخصصی دارویی و پزشکی

بهبود کیفیت رابطه جنسی

0

 

یک رابطه جنسی خوب ، باعث بهبود بخشیدن به خواب ، آزادی کامل بدن و تقویت رابطه با همسر شما میشود.در بسیاری از زوج ها ، رابطه های جنسی بعد از بچه دار شدن رنگ میبازند که این میتواند هم به سلامت جسم آنها هم به سلامت ازدواج آنها صدمه بزند.دکتر و متخصص امور جنسی لوگان لوکف Logan Levkoff در این باره مینویسد:تمایلات جنسی در سلامتی ما و بهبود کیفیت زندگی ما تاثیر شگرفی دارد هم از بعد روانی و هم جسمانی آن . این مزایا یک شایعه یا حدس و گمان نیست .
اما اگر روزی احساس کردید حس جنسی شما نسبت به همسرتان کاهش پیدا کرده است این مطلب را تا انتها بخوانید.

شماره 1 – صحبت بی وقفه درباره فرزندان و امور دیگری و وقت صرف نکردن برای صحبت درباره یکدیگر.
راه حل : از مکالمات پرجنب و جوشی مانند عشق بازی استفاده کنید.آنچه شما فکر میکنید (کودکانتان ، سیاست ، ورزش ، موسیقی و…) نباید تمام وقت شما را در فکر کردن بگیرند و باید با همسر خود درباره خودتان گفت و گو کنید.

شماره 2 – زمانی مناسب برای آمیزش انتخاب کنید و دقت داشته باشید مکان و زمانتان برای برقراری رابطه جنسی با همسرتان مناسب و باب میل آن باشد.

شماره 3 – عشق بازی فقط قبل از برقراری رابطه جنسی.این کار باعث میشود که حس بدی به همسر شما انتقال یابد و عشق بازی شما را فقط به دلیل نیاز جنسی بداند.سعی کنید در طول روز هر از گاهی با او معاشرت عاشقانه و عشق بازی (مانند یک بوسه و یک آغوش طولانی) داشته باشید.

شماره 4 – در کارهایتان با همسرتان سهیم باشید.ممکن است شما از آن دسته افراد باشید که در منزل استراحت های طولانی ، ورزش یوگا ، کتاب خواندن و … انجام میدهید.سعی کنید همسر خود را در انجام این کارها سهیم کنید و اجازه بدهید در کنار شما باشد.

با رعایت تمامی این موارد ، میتوانید با همسر خود احساس نزدیکی و صمیمیت بیشتری داشته باشید و باعث رابطه ای مثل گذشته گرم و دلنشین باشید.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*