وبسایت تخصصی دارویی و پزشکی

مردهای افسرده از رابطه جنسی لذت کمی میبرند

0

 

افسردگی بر روی حدود 350 میلیون نفر در جهان تاثیر میگذارد و میتواند تاثیر بسیار مخربی در زندگی و روابط زناشویی از جمله رابطه جنسی بگذارد.

متاسفانه زمانی که افسردگی به مردان نفوذ میکند ، میل جنسی در آنها بسیار کاهش پیدا میکند.در حالی که زنها میتوانند بگویند “امشب رابطه جنسی نداشته باشیم زیرا سردرد دارم” اما مردان نمیتوانند نه بگویند ، رابطه را انجام میدهند اما لذتی از آن نمیبرند بلکه بیشتر رنج میکشند.

حال که شما میدانید که افسردی در مردان اغلب به کاهش میل جنسی می انجامد ، شاید برای شما سوال باشد که چرا این اتفاق می افتد؟!

این را هم باید بدانید که سلامت جسم شما ممکن است به خطر بی افتد(مردانی که از رابطه جسنی رنج میبرند).وقتی مردان افسردگی دارند ، تمایلی برای انجام کاری از قبیل فعالیت های روزانه ندارند و این بسیار برای سلامت جسم آنها مضر است.

و در آخر ، داروهای افسردگی اغلب با عوارض جانبی جنسی همراه است.بسیار از مردم که داروهای ضدافسردگی مصرف میکنند میگویند که میل جنسیشان کاهش پیدا کرده و یا از رابطه جنسی با همسر خود لذت نمیبرند.

با این حال خبرهای خوبی هستند.بسیاری از داروهایی هستند که کمترین تاثیر را در میل جنسی بر روی فرد میگذارند.بنابر این در هنگام صحبت با دکتر خود این نکته را حتماً به او گوش زد کنید که دارویی برای شما تجویز کند که میل جنسی شما را نکاهد.

یکی دیگر از نکاتی که مردان افسرده باید رعایت کنند این است که شما باید با همسر خود در مورد حالت عاطفی خود در حال حاضر صادق باشید.در غیر این صورت ، در غیر این صورت تمامی لذتهای زناشویی خود در رخت خواب را از بین خواهید برد.دکتران به مردانی که از لذت جنسی در رخت خواب رنج میبرند پیشنهاد میکنند که رابطه جنسی خود را در حمام انجام دهند.

این مطلب بسیار مفید از لورا برمن Laura Berman ، دکترای جنسی مشهور آمریکایی است.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*