وبسایت تخصصی دارویی و پزشکی

همسر من از کاندوم استفاده نمیکند!

0

 

وقتی که شما یک رابطه جنسی با همسر خود دارید ، هردو شما مسئول سلامت جنسی خود در مقابل عفونت های منتقل شونده از راه جنسی هستید.
برخی افراد فکر میکنند که استفاده رابطه جنسی بدون استفاده از کاندوم قابل قبول است ، درحالی که این طور نیست.
شما ممکن است دلایل متعددی را برای استفاده نکردن از کاندوم داشته باشید،بد نیست این مطلب را بخوانید :

– من نیازی به استفاده از کاندوم ندارم ، من سلامت کامل دارم- مهم نیست که چقدر شما سلامت و تندرست هستید ، این را باید بدانید که در صورت استفاده نکردن از کاندوم در معرض ابتلا به بیماری STI قرار خواهید گرفت.

این مطلب را هم بخوانید : کاندوم زنانه

– من به پوشیدن کاندوم علاقه ای ندارم ، طبیعی را ترجیح میدهم – امروزه تمامی کاندوم ها به نحوی طراحی میشوند که احساس خاصی را به شما دست ندهد و همان حس طبیعی خود را داشته باشید.رابطه بدون کاندوم ممکن است طبیعی تر باشد اما باید بدانید شما و شریک جنسیتان را در معرض خطر عفونتهای بسیار خطرناک قرار میدهد.

– من به پوشیدن کاندوم علاقه ای ندارم ، آنها خوب نیستند – ممکن است شما در گذشته از کاندوم نامرقوبی استفاده کرده اند و ذهنیت بدی برای آنها به وجود آمده است.امروزه کاندوم هایی با برندهایی فراوان وجود دارد.کافی است شما از داروخانه مورد نظر سوال بفرمایید که کدام کاندوم مرقوب تر از بقیه است.

– من به پوشیدن کاندوم علاقه ای ندارم ، به آن آلرژی دارم – فقط تعداد کمی از مردم هستند که نسبت به استفاده از کاندوم آلرژی دارند و بدنشان واکنش نشان میدهد.البته آلرژی ممکن است بهانه خوبی برای رابطه جنسی بدون کاندوم باشد اما دانشمندان برای این دسته از افراد نیز فکری کرده اند.
این افراد به دلیل لاتکس بودن کاندوم ها است که باعث واکنش بدنشان به کاندوم میشد.باید از کاندوم های غیرلاتکس و ساخته شده از پلی اورتان و یا پلی ایزوپرن استفاده کنید تا به آلرژی دچار نشوید.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*