وبسایت تخصصی دارویی و پزشکی

ارتباط بین رابطه جنسی و سرطان پروستات

0

 

دیوید صمدی در ایران چشم بر جهان گشوده و رشد کرده است. دکتر دیوید صمدی رئیس بخش اورولوژی، مسوول بخش جراحی روباتیک در بیمارستان لنوکس هیل (Lenox Hill Hospital) واستاد اورولوژی در دانشکده پزشکی دانشگاه هافسترا (Hofstra) در شهر نیویورک است.
وی متخصص اورولوژی، متخصص سرطان در تشخیص و درمان بیماریهای مجاری ادرار، سرطان پروستات، سرطان کلیه و مثانه است و در درمانهای پیشرفته با دخالت جزئی برای سرطان پروستات تخصص دارد.
دکتر صمدی روش روباتیک اختصاصی خود را برای جراحی و خارج کردن پروستات سرطانی با نام اسمارت (SMART= Samadi ModifiedAdvanced Robotic Technique) ابداع کرده است.

وی میگید : نسخه جدید من برای مردانی که نمی‌خواهند دچار به سرطان پروستات شوند ، داشتن رابطه جنسی بیشتر با همسرشان است. فعالیت جنسی خطر ابتلا به سرطان پروستات مردان را کاهش می دهد.

تحقیقات جدید که بر روی 3200 مرد انجام شده است ، حاکی از آن است که افرادی که بیشتر با همسر خود رابطه جنسی داشته اند ، درصد کمی از پروستات آنها خطر درگیری با سرطان را دارد.البته منظور از رابطه جنسی فقط کنار همسر خوابیدن و انجام دخول نیست بلکه یک رابطه ای که بر پایه های درستی سوار باشد و تمامی لذت ها را بین 2 فرد با عشق و علاقه تقسیم کند.

وی همچنین افزود : من به عنوان یه اورولژیست به بیمارانم همیشه توصیه میکنم که حداقل در هفته با همسرشان حداقل 2 تا 3 بار رابطه جنسی برقرار کنند.
دانشمندان به تازگی کشف کرده اند که نه تنها فعالیت جنسی منظم به کاهش خطر ابتلا به پروستات کمک میکند بلکه باعث کاهش استرس و افزایش قدرت تفکر فرد نیز میشود.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*