در فصل تابستان کودکان را در ماشین تنها نگذارید

0

فصل تابستان شروع شده است، کارشناسان می‌گویند والدین به خاطر داشته باشند که کودکان خود را در آب و هوای گرم به تنهایی در یک خودرو تنها نگذارند، چرا که آنها در معرض خطر سکته ناشی از گرما و در نهایت مرگ می‌باشند.

در سال 2013، 43 کودکان در ایالات متحده در وسایل نقلیه که در معرض هوای گرم قرار داشتند کشته شدند .

با توجه به شورای ملی ایمنی (NSC) درجه حرارت بدن کودکان نسبت به بزرگسالان ۳ تا پنج برابر بیشتر است، و زمانی که دما به 70 درجه فارنهایت در یک وسیله نقلیه برسد  می‌توان باعث علايم تهدید کننده زندگی در کودک شود.

دبورا هرسمن، رئيس جمهور شورای امنیت ملی و مدیر عامل شرکت، در انتشار اخبار شورا گفت : “”متاسفانه، هر تابستان، ده ها تن از کودکان از دمای بالا در داخل اتومبیل ها جان به در می‌برند. این اشتباهات ناخواسته می تواند خانواده ها را نابود، بنابراین مطمئن شوید که شما قبل از اینکه از وسیله خارج شوید٬ کودک شما نیز به همراه شما بیرون آید.”

ارائه نکات ایمنی زیر توسط NSC

هرگز کودک را به تنهایی در یک ماشین رها نکنید
وقتی که شما کودک در خودرو می باشد همیشه به او یادآوری کنید که پس از اجازه گرفتن از شما به همراه شما از ماشین پیاده شود زیرا ممکن است فراموش کنید که کودک را از ماشین بیرون آورید،
همیشه درب ماشین خود را بعد از اطمینان حاصل کردن اینکه کودک شما در ماشین نیست قفل نمایید٬ زیرا ممکن است کودک شما در ماشین در ماشین پنهان شده باشد
اگر کودکی به تنهایی در یک خودرو اسیر شده بود ،سریعا با 911 تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه های ایالات متحده – کودکان، اتومبیل و سکته های ناشی از گرما

Source: hsafety-s-sake-don-t-leave-kids-cars

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد