آیا بینی گوشتی پس از عمل به حالت اولیه باز میگردد؟

0
این درست است که بینی استخوانی نسبت به بینی گوشتی پاسخ بهتری به عمل جراحی زیبایی میدهد ولی آیا تفاوت این دو را میدانیم؟ میتوانید تشخیض دهید بینی شما جزو کدام دسته است؟

هر بینی قوزداری بینی استخوانی نیست!

در ساختار بینی هر چه از بالا به پایین می آییم نقش پوست در شکل دادن به بینی بارزتر می گردد و همین پوست است که تفاوت بینی استخوانی و گوشتی را رقم میزند . از دید یک جراح , بینی گوشتی دارای پوست ضخیم تر و غضروف ضعیف تری نسبت به بینی استخوانیست .این مسئله در قسمت نوک و پره ها بیشتر نمود پیدا میکند .پس بدون توجه به وجود یا عدم قوز، هرچه کیفیت پوست بینی بدتر باشد بینی گوشتی تر تلقی می گردد. اگر بینی علاوه بر یک قوز بزرگ، پوستی ضخیم داشته باشد، گوشتی محسوب می گردد.

در عوض بینی استخوانی از ساختار محکمتر و پوست نازکتری تشکیل شده که به جراح کمک میکند دستکاری بیشتری در شکل ظاهری بینی داشته باشد و ظاهر دلخواه شما را بسازد .

آیا بینی گوشتی بعد از عمل تا حدودی به شکل اولیه باز میگردد؟

ضخیم بودن پوست یک عامل محدود کننده است. پوست ضخیم قابلیت چسبیدن کامل به اسکلت کوچک شده زیر خود را ندارد. در نتیجه بینی های کوچک شده در برخی مناطق برجستگی پیدا می کند و سبب می شود علیرغم جراحی، سر بینی همچنان پهن و بدون فرم جلوه کند پس بینی گوشتی را تا حد خاصی میشود کوچک کرد . برای بینی های گوشتی دوران تورم بیشتری نیز در نظر گرفته میشود پس شکل بینی دیر تر خود را نشان خواهد داد .

طبق گفته متخصصان آنچه که از بینی کاسته یا به آن افزوده می‌شود، معمولا به همان صورت باقی می‌ماند، اما آنچه در مورد بینی گوشتی صدق می‌کند، تورم شدیدتر و طولانی‌تر است. پس باید به مراقبت های بعد از عمل بیشتر توجه کرد .

باید بدانید که اکثر بینی ها معمولا ترکیبی از گوشتی و استخوانی هستند .

بینی گوشتی
بینی گوشتی

نکات حیاتی در جراحی بینی گوشتی

ممکن است یک جراح در عمل کردن نوع خاصی از بینی مهارت داشته باشد پس توصیه ما به شما این است که نمونه های زیادی از یک جراح ببینید و صرفا هم به عکس های اینترنتی بسنده نکنید , عکس میتواند فریبنده باشد و یا دستکاری شده باشد پس نمونه زنده بهترین مدرک شما برای اثبات مهارت جراح است .

زیبایی یک امر نسبی ست و نباید از عمل جراحی بینی انتظارات معجزه آمیز داشته باشید .

تا مدت زیادی بینی پس از جراحی (بخصوص بینی های گوشتی) بینی دچار ورم خواهد بود و شما باید برای رسیدن به زیبایی صبور باشید . همچنین میتوانید این مطلب راجب مراقبتهای بعد از جراحی بینی را مطالعه بفرمایید

و در آخر امروزه با پیشرفت علم و مهارت جراحان زیبایی بینی های گوشتی را هم میتوان به زیبایی شکل داد و تراشید .پس نگران نباشید و بدنبال دکتر مناسب بگردید.

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد