تاثیر اندازه آلت تناسلی در رابطه جنسی

0

آیا سایز آلت جنسی در سکس تعیین کننده است؟

یک مقاله کوتاه و مفید برای رفع نگرانی جنسی شما راجب اندازه آلت

چند سانت؟!

یکی از معضلاتی که همیشه ذهن آقایان را مشغول میکند و آرامش روحی روانی را از آنها سلب مینماید  موضوع اندازه الت تناسلی و چگونگی  افزایش طول و قطر آن می باشد. متاسفانه باور غلطی در جامعه وجود دارد که لذت رابطه جنسی را در طول و قطر الت تناسلی دیده و به نوعی این مسئله را نشانه قدرت مردانگی تصور می کند. اندازه آلت تناسلی اقایان در حالت نعوظ بین 10 تا 18 سانتیمتر و بطور متوسط بین 12 تا 15 سانتیمتر می باشد. البته هستند کسانی که اندازه آلت ایشان از این حدود کمتر یا بیشتر است. طول مجرای تناسلی زنان  نیز در حالت برانگیختگی بین 10 تا 12 سانتیمتر می باشد.

نقطه جی اسپات کجاست؟

نقطه جی یا جی اسپات که در داخل مجرای تناسلی زن بیشترین تحریک جنسی را دارد در فاصله یک و نیم بند انگشت از دهانه مجرا قرار دارد و تحریک این نقطه باعث تحریک جنسی زن و به ارگاسم رسیدن وی در هنگام دخول می شود. از سوی دیگر تمامی گیرنده های تحریک جنسی درون مجرای تناسلی زن در 5 سانتیمتر ابتدایی مجرا هستند و انتهای مجرا حسگر تحریک جنسی وجود ندارد. واژن یا مجرای تناسلی زن نیز قابلیت افزایش  و یا کاهش دارد و در حین رابطه با توجه به قطر الت تناسلی مرد این مجرا قطر خود را تنظیم می کند و بعد از رابطه مجرا به حالت اول خود بر می گردد. با توجه به موارد فوق نه طول آلت تناسلی مرد و نه قطر ان کمکی به تحریک بیشتر زن نمی کند و سبب نمی شود وی در رابطه لذت بیشتری را تجربه کند.

از سوی دیگر  قدرت باروری مرد به میزان اسپرمها و کیفیت انها بستگی دارد. هستند مردانی با الت تناسلی بلند که میزان اسپرم کمی دارند و هستند مردانی با آلت تناسلی کوچک که میزان اسپرمهایشان بسیار بالاست و از قدرت باروری بالایی برخوردارند.

اصول رابطه جنسی لذتبخش

چیزی که در لذت رابطه جنسی تاثیر دارد رعایت اصول رابطه جنسی صحیح است. مرد و زنی که از نظر عاطفی رابطه خوبی با هم دارند. سکس به موقعی دارند، رابطه شان دوسویه است و پیش نوازشی حداقل نیم ساعته دارند و سپس دخولی با طمانینه و ارام دارند لذت بسیار زیادی از رابطه جنسی می برند هر چند مرد الت تناسلی کوتاه و کم قطری داشته باشد و بالعکس مرد و زنی که رابطه عاطفی خوبی ندارند،  رابطه شان در سک س یکسویه است و پیش نوازش کوتاهی دارند و مرد دخولی با خشونت و تند دارد هر چند آلت تناسلی مرد بلند و یا قطر بیشتری داشته باشد لذتی از رابطه نمی برند و حتی ممکن است زن از رابطه جز درد و ناراحتی نصیبی نداشته باشد. و همین عامل باعث میشود دفعه بعد به سک س علاقه ای نشان ندهد. در مورد اول بلند تر بودن الت یا بیشتر بودن قطر تاثیری در بیشتر شدن لذت ندارد و در مورد اخیر نیز به همین شکل.

افزایش سایز آلت ؟ واقعیت یا فریب

نکته دیگری که باید به ان اشاره کنم  تبلیغات در مورد درمانهای متعدد و فریبنده ای است که در زمینه افزایش سایز و قطر آلت تناسلی  صورت می گیرد. آلت تناسلی اقایان بعد از سن بیست سالگی و تکمیل شدن رشد سینوسهای غاری موجود در الت دیگر قابلیت افزایش سایز ندارد و هیچکدام از این درمانها (دستگاهها، کرمها، قرصها و برنامه های ورزشی و …)  نمی توانند کمکی به فرد برای افزایش سایز کنند. البته میتوان با جراحی و بریدن لیگامنتهای سیخ کننده آلت تناسلی به طول آن اضافه کرد و یا با روش های مخصوصی مثل اضافه کردن ورقه های ویژه قطر آلت را افزایش داد ولی این روشها در کشور های پیشرفته قابل انجامند و صد البته عوارض خود را دارند . به طور مثال در روش افزایش طول با بریدن لیگامنتها ممکن است آلت بعد از عمل بلند نشده و رو به پایین سیخ شود . لذا توصیه اکید من به اقایانی که با سایز آلت تناسلی خود مشکل دارند این است که قبل از هر اقدامی برای افزایش طول و قطر الت،  مهارتهای خود را در رابطه جنسی افزایش دهند و با رعایت اصول رابطه جنسی صحیح ابتدا مشکلات رابطه خود را حل کنند و مطمئن باشند متقاعد خواهند شد که در اکثر موارد اندازه آلت انها هیچ مشکلی ندارد و با همین آلت می توانند لذت کافی را از رابطه جنسی خود ببرند.

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد