جراحی بینی , چقدر و نزد کدام متخصص؟

جواب کوتاه به سوالاتی راجع به جراحی بینی

0

هزینه جراحی بینی چقدر است؟

هزینه عمل زیبایی بینی از یک پزشک به پزشک دیگر متفاوت است . طبق بررسی های میدانی صورت گرفته توسط نگارنده بین چند پزشک شناخته شده از شهر تهران میانگین هزینه عمل بین 7 میلیون تومان تا 12 میلیون تومان بود . دقت کنید که این رقم میانگین بوده و به ارقام بالاتر و پایین تر هم بر خواهید خورد .

عمل زیبایی بینی با متخصص جراحی پلاستیک یا متخصص گوش حلق و بینی ؟

هم جراح پلاستیک و هم متخصص گوش وحلق و بینی آموزش لازم را برای انجام عمل زیبایی بینی را دیده اند و هر دو گروه مشغول انجام این عمل می باشند . پس ملاک شما برای عمل میتواند بیماران قبلی , مورد های مشابه به شما و رضایت آنها باشد .لازم است بدانید که جراحان فک و صورت هم اجازه انجام این عمل را دارند .

همینطور مهم است بدانید که هر جراح معمولا سبک و روش جراحی خود را دارد و همینطور معیار های زیبایی در دید هر جراح ممکن است با دیگری متفاوت باشد . پس حتما تحقیق کنید و بارها به مطب رفته بیماران قبلی را ببینید و پرس و جو کنید .

بینی طبیعی یا فانتزی یا نیمه فانتزی؟

هر صورتی مشخصات خود را دارد و نباید یک مدل را برای همه توصیه کرد . پس هرگز طبق مد عمل نکنید بلکه طبق مشخصات صورت و بینی خود تصمیم بگیرید . و البته بینی عضو بسیار حساسی ست و برای شکل دادن آن محدودیت های پوستی و تنفسی وجود دارد . در طول تحقیق بینی قبل را با بعد مقایسه کنید و محدودیت ها را در نظر بگیرید . هر تصمیمی که گرفتید سابقه دکتر مد نظر را در همان نوع بینی بسنجید . معمولا سبک دکترها کمتر تغییر میکند .

عمل بینی به روش بسته یا باز؟

تفاوت این دو در این است که در روش بسته جراح محدودیت بیشتری برای تغییر داشته و مهارت بیشتری هم نیاز دارد . در عوض دوران نقاهت بیمار کمتر بوده و ورم و زخمها نیز کمتر است . انتخاب از فرد به فرد متفاوت خواهد بود .

جراحی یا تزریق ژل به بینی و یا لیفت بینی با نخ ؟

روش های غیر از جراحی موقتی بوده و معمولا نمیتوانند بینی را کوچک کنند .

دوران نقاهت و خوابیدن ورم بینی چقدر است؟

معمولا تا دو ماه بعد از جراحی ورم بینی تا هفتاد درصد کاهش میابد . گاهی ورم بینی تا یکسال و بیشتر هم طول میکشد و این بستگی به تغییرات بینی و ضخامت پوست دارد . دو هفته مرخصی برای جراحی بینی کافیست و بعد از آن (معمولا) میتوان فعالیت های سبک را شروع کرد .

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد