مرام نامه

درباره ما!

هدف وجودی این سایت از ابتدا ایجاد یک کسب و کار کوچک بوسیله اشتراک اطلاعات پایه ای و آزمون و خطا در ارائه مطالب بوده و اگر در این مسیر موفق به بهبود کیفیت زندگی انسانی هم بشود که چقدر عالی ! پس تغییرات گهگاه در سایت و حذف و جرح  و تغییر مطالب و ساختار را طبیعی فرض بفرمایید .

مطالب وبسایت بیشتر بصورت ترجمه از منابع معتبر به اضافه نمه ای از برداشتهای شخص نویسنده / مترجم / گرد آورنده است و گاهی مطالب مفید از سطح نت عینا در اینجا قرار داده میشود .

این مطالب صرفا برای کسب اطلاعات بیشتر از بیماری و دارو و درمان بوده و برای کمک به تشخیص بهتر ما و شما در انتخاب راهکار و برخورد با مشکل است . پس لطفا و لطفا با خواندن یک مطلب و دیدن یک نشانه تصمیمی نگیرید . اطلاعات کسب کرده و سپس با یک فرد آموزش دیده مشورت کنید .


اصولا پاسخگویی به سوالات پزشکی از پشت مانیتور و گوشی صرفا منجر به پاسخ های کلی میشود و اگر تشخیصی در کار باشد میتواند کاملا بیهوده و از روی حدسیات باشد !

البته مشاوره آنلاین مفید است در صورتی که مدارک و تصاویر و اطلاعات کافی در اختیار پزشک قرار داده شود و پزشک مثل یک ویزیت وقت کافی برای تشخیص بگذارد . که این مورد در برخی سایتهای فعلی وجود دارد و با هزینه کم میتوانید تشخیص حدودی خوبی بگیرید .

بنا بر این در حال حاضر پزشک کاربلدی برای پاسخگویی به سوالات تخصصی پزشکی شما عزیزان در اینجا نداریم  و به همین دلیل است که گاهی کامنتهای سوال بی پاسخ میماند .


نگاه مدپلاس به دنیای پزشکی میتواند واقعگرایانه تر, چند بعدی تر و حقیقی تر باشد ولی جهت بقای سایت و رعایت محدودیت های قانونی و همچنین فرار از اتهام سیاهنمایی! , مثل خیلی از رسانه های دیگر مملکت به ناچار ما هم در محافظه کاری ید طولایی داریم !


اگر مطلبی از سایت برداشتید و لینک هم اضافه کردید که خوشا به مرامتان! ولی اگر لینک ندادید یک ذکر منبع بدون لینک هم  کفایت میکند و باعث خوشحالیست!

در حال حاضر رپورتاژ و تبلیغ و بک لینک قرار نمیدهیم (بجز برخی تبلیغات کلیکی که معرف حضور هستند) پس پیشاپیش اگر پیامی از این بابت بی پاسخ مانده شرمساریم .